ADM Elektrik web sitesi’ne hoşgeldiniz.

Firmamız İzmir’de 1994 yılında aktif elektrik ünvanı ile faaliyetlerine başlamış, gayret ve mücadelelerle atmış olduğu temeller üzerine 2008 yılında kurulan ADM Elektrik Otomasyon Plastik İnş.Tur.Bil.San.Tic.Ltd.Şti. firmasıyla ticaret hayatımıza girdiğimiz andan itibaren yapmış olduğumuz işlerle, vermiş olduğumuz güvenle ve dürüstlüğümüzle yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini prensip edinip, konumuzda en iyi çözümleri sunabilmek vizyonu ve yeni ürünler ile hizmetler geliştirmek, insan kaynaklarına, yeni fikirlere ve teknolojilere yatırım yaparak şirket potansiyelini artırmak misyonuyla hareket etmekteyiz.

Firmamız endüstriyel elektrik alanında ağ fabrika tesisatları, makine ve kompanzasyon panoları yapmakta, ayrıca bakım, onarım, servis hizmetleri sunmaktadır. Elektrik malzemeleri satışı, proje müşavirlik ve taahhüt işleri faaliyetlerimiz ile geniş alanlarda çözümler üretmekte, sektörün lider markaları ile çözüm ortaklığı içinde makine otomasyonu ve çözümleri sunmakta ve firmamızda hidrolik plastik şişirme makineleri ile HDPE, LDPE, PP vb hammaddeler kullanarak birçok farklı sektörün ihtiyacına yönelik ambalaj ve özel tasarım imalat yapmaktayız.

Tagged with →  
Share →

Hit Counter provided by Sign Holder